Anasayfa / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1995'li yılların başlarından bu yana değişik firmalarda makina endüstrisine hizmet veren Bereketsan genel müdürü Bülent Altınak; sektörde edindiği tecrübeyle Yurtiçi ve yurtdışı satış hacmi doğrultusunda kurumsallaşma sürecini başlatarak BEREKETSAN Makina İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti’yi kurmuştur. Firma Dolum, kapak kapama, etiketleme ve çeşitli ambalaj makinaları üretiminde faaliyetine halen devam etmektedir. KİMYA ve KOZMETİK sanayileri başta olmak üzere makinalarımız GIDA, İLAÇ sanayilerinde dolum ve kapak kapatma alanlarında çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz makinalarımızın başlıcaları olarak şunları sayabiliriz; Çeşitli tipleri olmak üzere yarı otomatik dolum makinaları,
tam otomatik dolum makinaları, yarı otomatik ve tam otomatik kapak kapatma makinaları, tüp dolum makinaları, asit dolum makinaları  manuel, yarıotomatik ve tam otomatik asitli veya asitsiz deterjan dolum makineleri, 
konveyör bantlar, özel projeli makinalar şirketimizin üretim programında olup günün çağdaş teknolojisine uygun ve kaliteli olarak imal edilmektedir.

Türkiye’de çeşitli konularda üretim yapan birçok büyük firma başta olmak üzere yurt içinde çeşitli illerdeki müşterimiz olduğu gibi yurt dışında da makinalarımızı kullanan müşterilerimiz bulunmaktadır.Firmamız daima daha iyi olanı bulma ve daha kaliteli olanı yapma prensibinden hareket ederek yola çıkarak  ve aynı prensipten asla vazgeçmeden bünyesinde bulunan tecrübeli teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ  
- Müşteri memnuniyetini ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
- Hizmet verdiğimiz müşterinin belirlediği kalite anlayışının ötesinde uluslar arasında kabul görmüş ürün ve hizmeti sunmak 
- Çevreye saygılı müşterisine güven veren makina ve ekipmanları geliştirmek doğabilecek hataların önleyici faaliyetlerini dinamik bir şekilde hayata geçirerek kalite ve kontrol sistemini iyileştirmek 
- Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızı performansını arttırmak için ergonomik bir çalışma ortamı sağlamak 
- Pazar payındaki istikrarını sürdürmek için müşterilerin  istek ve beklentilerine eksiksiz ve zamanında cevap vermek 
- Makina ve ekipmanların kalitesinde en iyiyi yakalamak için, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek
- Üretimini yaptığımız makina ve ekipman çeşitleriyle hizmetlerimizin kalitesini giderek daha arttırmak için çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerimizle birlikte hareket etmek.


Her yıl farklı sektördeki firmaya özel ürettiğimiz makinalar ile firmaların başarıya giden kariyer hedeflerinde Bereketsan Makina olarak büyük bir rol almaktan gurur duyuyoruz.


Dünya genelinde ürettiğimiz özel üretim makinalar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında ki iş ortaklarımızla yürüttüğümüz çalışmalardan aldığımız geri dönüşlerden yola çıkarak, bu şirketlerin kariyer hedeflerinde yükselişe geçmelerinde Bereketsan Makina'nın önemli bir rol aldığını gözlemlemekteyiz.


Yurtiçi ve Yurtdışında 10'larca İş Ortağı...


Üretim yeri İstanbul'da olan firmamızın yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda iş ortağı bulunmaktadır. Birçok şehirde ve birçok ülkede bulunan iş ortaklarımızın listesine ulaşmak için web sitemiz üzerinden "referanslarımız" bölümünden ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Akreditasyonlar ve Belgelerimiz


Bereketsan Makina olarak ürettiğimiz tüm makinaların uygunluk belgeleri bulunmaktadır. Bu belgelere web sitemiz üzerinden "belgeler" kısmından ulaşabilirsiniz. Bu belgelerden bazıları; British Certifications Inc. ISO 9001:2008, British Certifications Inc. ISO 14001:2004, British Certifications Inc. OHSAS 18001:2007, British Certifications Inc. ISO 10002:2004 vs.


Güçlü Altyapı ve Uzman Kadromuz...


Bereketsan Makina olarak ürettiğimiz makinaların en üst düzeyde ve sorunsuz olabilmesi adına alanında uzman kadro ve güçlü altyapımızla hizmet vermeye devam etmeyiz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyeti firmamızın en çok önem verdiği büyüme stratejisidir. 


"Tüm yetkili personel alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip ve mutlaka ilgili oldukları işte uzmanlaşmışlardır."


Sekreter (1), Muhasebe (3), Grafiker (1), Finans (4), Teknik Ressam Tasarım (4), Arge (8), Tornacı (4), Freze (3), Cnc Freze (3), Matkap (3), Montaj Ekibi (7), Satış ve Destek (3), Teknik Destek (2)


Sunduğumuz Hizmetler


  • Dolum Makinaları
  • Kapak Kapatma Makinaları
  • Etiketleme Makinaları
  • Folyo Yapıştırma Makinaları
  • Ambalajlama Makinaları
  • Özel Üretim Makinalar
  • Yedek Parçalar


Hizmette Kalite...


Bereketsan Makinada her işin ve işlemin ayrı bir bölümü ve uzmanı bulunmaktadır. İşin uzmanları, sürekli sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek kendi yapımıza adapte edebilmektedirler. Bütün işlemler için ilgili bölümün u̵zmanından bilgi alabilirsiniz.


7 Adımda Bereketsan Makinanın Çalışma Prensibi: 


1. Müşteri Talebini Dinleme ve Öğrenme

2. Müşteri İsteklerine Göre Tasarımın Planlanması

3. Planlanan Tasarımın Projelendirilmesi

4. Projenin Üretimi

5. Üretilen Makinanın Kalite Kontrolü

6. Üretilen Makinanın Montajı

7. Üretilen Makinayla İlgili Servis Desteği 


Kurumsal kimliğimize göz gezdirmek, vizyonumuz ve misyonumuzu okuyabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı